Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért akad meg folyton az...

Miért akad meg folyton az étel a torkomban?

Figyelt kérdés

Mióta csak élek, mindig meg volt ez a probléma. Ha eszem egy nap legalább 3-4-5x megakad biztosan. Ilyenkor innom kell gyorsan, mert borzalmas érzés. Olyan is volt, hogy ráittam de nem ment le, hanem az étel fölött megállt a víz. Elkezdtem nagyokat nyelni és nagy nehezen lezuhant minden hirtelen, de azt hittem befulladok.


Valami ötlet? Másnak is van ilyen?



2019. okt. 27. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen ételekkel fordul ez elő?
2019. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem ilyen egyszer történt me, mikor a lányom bejelentette, hogy terhes. Nemcsak az étel, de még a lélegzetem is elakadt.
2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom dokinál még nem voltál? Esetleg refluxod nincs? Vagy nyelőcső szűkület? Érdemes lenne egy gasztroenterologust felkeresned, mert ez nem játék. Én is így vagyok. Én refluxos vagyok! 70%-ban inkább pépesítem az ételt, vagy főzelékeket eszem. Sokáig nem mentem én sem orvoshoz. De nem szabad húzni, halasztani. Illetve, ha nincs semmi szervi eltérés, akkor idegi alap is szokott ilyet csinálni.
2019. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén refluxos vagyok, annó hasonló problémákkal mentem dokihoz, ott derült ki a dolog.
2019. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!