Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az igaz hogy ha sok cukros és...

Az igaz hogy ha sok cukros és zsíros ételt eszek akkor abba bele halhatok?

Figyelt kérdés
Halált okozhat?
2019. nov. 4. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezt így túlzás mondani, de nyílván a sok cukor és zsír cukorbetegséghez, elhízáshoz, keringési problémákhoz, érelmeszesedéshez stb. vezethet, ami bajt okozhat.
2019. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindenki meghal egyszer.
2019. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

5-10 éves távlatban nézve még visszafordíthatod magadtól

10-30 éves távlatban még tehetsz ellene gyógyszerrel

30-50 éves távlatban már szövődmények, betegségek lehetnek ami ellen már nem tehetsz és itt halhatsz bele pl:cukorbetegek

De ebben közre játszik a genetikai háttered ami vagy rontja vagy megtartja az esélyeidet, szóval lehet hogy te abban a 10-30 éves távlatban halsz meg.

De mivel nem játszunk ilyet és mindenki igyekszik az egészséges életmódra ezért teszünk ellene és abba az 5-10 éves távlatba nem kerülünk bele. Menet közben mindig tudsz változtatni az életmódodon.

2019. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már 60 éves vagyok. Amióta emlékszem három púpos evőkanál cukorral iszom a teámat, a kávét meg úgy szeretem ha harapni kell! Tehát egymagam megeszek 8-10 kiló cukrot havonta. Legalább is 10 kilót veszek minden fizetéskor. Három kanál cukorral sütöm a kenyeremet is. Ellenben tejet tejtermékeket nagyon ritkán fogyasztok. Kefirt, és mackósajtot elvétve veszek, de semmi mást. Az étolajjal is hadilábon állok, tehát mindent csak zsírral készítek. A tojásba szoktam cseppenteni néhány csepp olajat, olyan krémessé ízletessé teszi. Három-négy kiló zsírt használok fogyasztok el havonta. Az orvosok azt mondják, hogy nálam egészségesebb ember nincs a világon!

Nem cáfolni akarom az előttem szólókat, de szerintem semmi káros nincs sem a cukorban sem a zsírban. Volt hogy évekig cukros kenyéren éltem,(jó vastagon meghintve a frissen sült, még meleg kenyeret). A tartósítószertől, az agyon tartósított élelmiszerektől jobban kellene óvakodni, de ez már másodrangú kérdés! Ha kíváncsi vagy miért, keress privátban!

2019. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Megszülettünk, és ebbe eddig még mindenki belehalt. De nem a zsíros ételek miatt! A zsírt amúgy is rehabilitálták. A valódi közellenség a cukor. Meg az elhízás...
2019. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!