Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megtudnátok nekem mondani...

Megtudnátok nekem mondani hogyha összeakarok állitani egy étrendet akkor miket lehet enni? Vagy nektek melyik dieta valt be? Segitseeg17/L

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a célod. Pl ha fogynod kell , azt ki kell tapasztalni mi neked, a te testednek a legjobb., Én nem àrt tudni van e társbetegséged.

Pl nekem sokat kell fogynom, és anyagcserebetegségem, valamint hormonzavaraim vannak, így én ezért speciàlisabb diétàn élek. ( Zsírdús, szénhidràtszegény, magas fehérjetartalmú étrend ) nekem ez vàlt be minden szempontból.

Ha nincs súlyfelesleged, szimplàn csak egészségesebben akarsz élni, akkor egyszerűen fogyassz teljes értékű élelmiszereket, és minél inkàbb kerüld a finomított, feldolgozott dolgokat, fehérlisztes termékeket, hozzàadott cukros élelmiszereket- italokat, fehér rizst. Ilyenek.

2019. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű: gyümölcs, zöldség, sovány húsok. Pékárut, kenyeret, tejet száműzd. 2 l víz/zöldtea minimum
2019. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!