Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nornális, hogy egész nap...

Nornális, hogy egész nap alatt kb 300 ml vizet ittam meg, mégis minden orában wc-re járok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Jön is vizelet, vagy inkább csak inger? Előző esetben lehet cukorbetegség bár akkor szomjasabb lennél, utóbbi esetben lehet hólyaghurut. Menj orvoshoz és igyál legalább 2 liter vizet, mielőtt még veseelégtelenséged lesz
2019. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már hogy lennék cukorbeteg?Sportolok,heti 5-6x edzek és alig eszek édességet,inkább zsirosan kajálok
2019. nov. 20. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es típusú nyugodtan lehet vékony ill izmos embernek is... de mondom akkor szomjas is lennél. Azóta pótoltad a folyadékot? Tényleg ne kockáztass.
2019. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szomjas

Volt azóta edzés és nem is ittam semmit.

2019. nov. 20. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyi víz volt a kajáidban, és a veséid rendben vannak-e. Ha fájdalmas a pisilés, akkor felfázhattál.
2019. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!