Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hánytassam meg magamat?

Hogyan hánytassam meg magamat?

Figyelt kérdés
nem szeretnék olyan válaszokat, hogy ne hánytassam meg magamat mert nem tesz jót meg ilyenek ezeket én is tudom, de érdekelne, hogy hogyan csináljam. a torkomon lenyúlás nekem nem vált be csak köpködtem, de semmi más esteleg hosszab ideig tartsam ott az ujjam?

2019. nov. 23. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tudsz, van ilyen.
2019. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor sehogyan sem? hallottam már olyat, hogy valakinek nem ment úgy, hogy lenyúlt a torkán, de valahogy máshogy megcsinálta csak nem tudom hogyan. nem tudok valahogyan keverni olyan ételt vagy italt aminek hánytató hatása van?
2019. nov. 23. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istennek akarsz direkt hányni ha semmi bajod nincs?
2019. nov. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor rosszul voltam de nem ment a hányás, akkor simán sikerült úgy hánynom, hogy lenyomtam az ujjam a torkomon és birizgáktam.

Régen mikor hánytattam magamat mert hülye voltam és úgy nyomtam le a torkomon az ujjaim akkor nem mindig sikerült. De mikor sikerült akkor se jött ki minden.

Nagyon rossz visszagondolni, hogy ezt tettem magammal. Azóta már megigértem a szeretteimnek és magamnak is, hogy soha többet nem hánytatom magam stresszoldás miatt.

2019. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!