Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy megakadt a nyelőcs...

Lehet, hogy megakadt a nyelőcsövemben a falat?

Figyelt kérdés
Ha nyelek, kicsit nyomó érzést érzek a nyelőcsövemben. Nem tudom, hogy csak túl kemény volt-e a falat (félig főtt-félig sült krumplit ettem kb. 3 órája, kb. fél órája tűnt fel, hogy nyeléskor kicsit fáj) vagy ténylegesen ott maradhatott-e. Ilyenkor mi a teendő? Ittam rá, de akkor is minden kortynál éreztem, hogy egy ponton nyom, de csak akkor, ha nyelek. Lehet, hogy más testrész fájdalma sugárzik oda ki?
2019. dec. 2. 03:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert csak ülve/állva érzem, fekve nem.
2019. dec. 2. 03:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy megsértette picit a nyelőcsövedet és a helyét érzed. Savad nem szokott lenni esetleg?
2019. dec. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos szokott lenni, most is van egy pici, de nem vészes.
2019. dec. 2. 04:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is tud olyat csinálni. Főleg ha picit nehezebben ment le az étel is. Nekem tegnap éjjel 1 órán át feszített a mellkasom, nyelőcsövem a sav miatt. Iszonyat rossz volt, de reggelre megszűnt. Piciket próbálj kortyolni, vagy egy falat szilardabb ételt egyél.
2019. dec. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálok inni, közben észrevettem, hogyha kihúzom magam nem fáj, viszont ha összegörnyedek, akkor sokkal jobban... Mi lehet az összefüggés?
2019. dec. 2. 05:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én voltam az eddigi válaszoló. Jobb azóta?
2019. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, még mindig érzem nyeléskor egy kicsit, hogy valami nem oké ott, de már jobb valamivel.
2019. dec. 2. 22:21
 8/8 anonim válasza:
Rágózz a rágózással jó sokat nyelsz jó sok nyállalés a nyál begyógyítja ha egy hegről van szó. Nekem bevált.
2020. jan. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!