Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni és finomakat, sokat...

Hízni és finomakat, sokat enni kívánó lányok, hova tűntetek?

Figyelt kérdés
Mostanában Magyarországon ez a téma még mindig nem elfogadott, pedig a nőiesség nem a mai divatról szól feltétlenül. Egy lány attól is lehet nőies, ha többé-kevésbé megtestesedik, a finom kajákat meg nem ítéli el. Jó lenne, ha az ilyen lányok elfogadnák magukat úgy, ahogy vannak.

2019. dec. 13. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nagyobb részük cukrászdában van, a többiek kórházban. Ezeken a helyeken próbálkozz!
2019. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Nyáron sétálj végig vasárnap a korzón, a fő utcán, a plázán vagy akárhol. És meglátod a valóságot. A nők zöme (a férfiak is) agyonhízott, narancsbőrös; a nőiességet keveri vagy helyettesíti az ízléstelenül öltözött tehénnel.


A nőket egyik korban sem arra nevelték, hogy sokat és finomakat egyenek, mert minden korban elvárták tőlük, hogy dekoratívak legyenek, és karcsúak. Rubens kora régen volt.

2019. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, nekem elég sok barátnőm telt / duci / kövér, ki minek hívja, és enni is szeretnek, és nem is szégyellik. És nem narancsbőrös, ízléstelen tehenek. Van párjuk meg minden.

Én is szeretek finomakat meg jókat enni, akik salátát meg CH csökkentett sz**okat majszolgatnak és azt is csak titokban, nehogy lássák, ahogy esznek, azokat csak sajnálni tudom.

Az viszont már baj, ha valaki direkt hízni akar. A "fognivalóval" nincs gond, de szerintem ép elméjű nő önként és tudatosan nem akar mondjuk 100-120 kiló (vagy még több) lenni.

2019. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon szeretek enni bevallom a karácsonyt is várom a sok-sok finom kaja miatt. 😊
2019. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Szeretem a finom kajákat amit szeretek abból addig eszek amíg van előttem. És hát a gyorskaja a pizza a hamburger gyros :) Nyami

Ha tehetném mindennap ezeket enném.

2019. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos nagyon is szeretek enni...meg is látszik:( 20/L
2020. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!