Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegánok, milyen étrend étrend-...

Vegánok, milyen étrend étrend-kiegészítőket szedtek, amik beváltak és jó minőségűek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen a DM sajátmárkás vegán vitaminját, mostmár csak B12 t (ne kérdezd, milyet, valami nagy dózisú tablettát)
2019. dec. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak B12-t, a DM-böl a Doppelherztöl
2019. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy dózisú B12(500-1000mcg) bioboltból és ilyenkor télen D vitamint.
2019. dec. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vegán étrend nem egyöntetű, rengeteg alfaja van. Az, hogy valaki növényi táplálékot fogyaszt, nem jelenti feltétlenül azt, hogy az egészséges is.

Szerintem pl. csak a nyers vegán az egészséges, abból is egy minimál verzió, ezt itt nem fejtem ki. Ettől függetlenül én is kajáltam főtt kajákat, ez viszont csak az emberi gyarlóság.


Na de mindegy is, közben már rájöttem, hogy nem vitaminok szempontjából kell megközelítenem a betegség-egészség témát.


Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 11. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!