Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy nen...

Mit csináljak, hogy nen legyek még rosszabbul a romlott tejföltöl?

Figyelt kérdés

Délelőtt tejfölös babot ettünk, romlott tejfölböl. Lejáratos, meg már minimum 1 hete bontva van... De a másik is lejárt több napja, ami még megbontva sincs...


Nagyon rosszul voltam, órkáig görcsölt a hasam, hányingerem volt... Vettem be 2 Lopediumot, meg ittam a gyógyteákat, ami használni szokott és most is, esküszöm, máskor nem iszom, de ez elmulasztj a hasmenést, hasfájást, görcsöket. Még nem vagyok jól, meg fáj, kavarog a gyomrom. Megpróbálok nem enni semmit...


Alapból utláom ezt a kaját, meg nem eszem tejfölöset, ee hogy romlott volt, különben nem lett volna baj... Nem tudom, ennek mi értelme van, mert böjtölni kell, akkor megesszük a romlott tejfölt is, mert böjt (wtf?). Hát most valóban az lett, mert hasfájással, hasmenéssel böjtölök is...


Sajnos semmilyen más gyógyszer nincs, Lopediumot vettem be, mikor elviselhetetlen volt, de más nincs... Tudom, hogy hülyeség a Lopedium, de most nem tudtam mit...


2019. dec. 24. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Erre mi a fenének vettél be Lopediumot?
2019. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!