Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A pattanásokat hogy tudom...

A pattanásokat hogy tudom hegek nélkül eltüntetni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászhoz menj, olyanhoz, aki kozmetológus képesítéssel is bír. Ma már nagyon spec. krémek és lemosok is kaphatóak, amik a nagyon problémnás bőrre jók. Tapasztalat. :)
2020. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tünetek kezelése: kozmetikus

Okok kezelése: bőrgyógyász

2020. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem viccen kívűl a kozmetikus csak rontott rajta, pláne azzal a sok vegyi anyaggal amivel utána beken, azóta csak biodermás + gyógyszertári dolgokkal kezelem az arcom, soha nem nyomkodtam semmilyen pattanásom és teljesen szépen elmúltak (bár ez személyes tapasztalat, nekem ez vált be) :)
2020. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kozmetikusok normális cuccokat használ és normálisan dolgozik

Mitesszerek nyomai már akkor nem látszanak, amikor kijövök és a pattanások helyeinek pirossága is szemmel láthatóan lemegy

És a bioderma krém is vegyszer 😉

2020. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi-nyugi én csak leírtam a személyes tapasztalatom ahogy Te is. Nem kell egyből támadni. Btw. Nagyban bőrtípus függő is kinek mi válik be. Bár olyan emberről még nem hallottam akinek nyomkodás után kozmetikustól kijőve egyből nyoma sincs a pirosságnak de rendben.
2020. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!