Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondanátok nekem olyan olcsó,...

Mondanátok nekem olyan olcsó, könnyen elkészíthető főttételeket, ami nem tésztaféle? Pl. paprikáskrumpli

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Öreg tarhonya, gomba pörkölt, főzeléket....
2020. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Főtt tojás.Kakaós tej. Tejes kávé.
2020. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Bármilyen főzelék.
2020. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Főzelékek, levesek, rántotta, rakottkrumpli.
2020. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Zoldbab fozelek, Krumpli fozelek, borso fozelek, finom fozelek, tok fozelek, kelkaposzta fozelek, stb. Es ezekhez passzolo feltet pl tukortojas, porkolt sok szafttal, mirelit halrud vagy mirelit rantott szelet, esetleg piritott parizsi kockak v rantott parizsi, mi-mi passzol vagy a te/ti izlesetektol ill anyagiaktol fuggoen.

Ha nem fozelekek, akkor rakottas etelek, a rizs/daralt huson kivul varialhato kelkaposzta, kelbimbo, karfiol, cukkini, zoldbab, cekla, vagy ha nincs kedved a rakottas verziohoz akkor csak a rizs/husbol keszithetsz rizses hust is , es egy kis savanyusaggal az is finom. Ezek mind nagyon egyszeru etelek. A rakott krumplit majdnem kifelejtettem!

Lecsobol is letezik ezer fele, pl tokkel vagy tojassal, vagy kolbasszal is akar, kiados is.

A legjobban anyagilag ugy jossz ki, ha alap dolgokat betarazol, vagy mondjuk feltoltod a kamrad nemi fagyasztott zoldseggel, egy kis hussal, tojassal, alap fuszerekkel.

A valtozatossag kedveert beoszthatod, hogy ha mondjuk 2 napokra fozol, akkor h-k pl fozelek napok, sz-cs rakottas napok, p-sz lecso vagy barmi mas napok, es mondjuk 1 nap, vasarnap nem fozol ( csak a pelda kedveert).

2020. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 qkker1 ***** válasza:
61%

"Öreg tarhonya,"


Leírnád a receptjét?

2020. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
A tarhonya szerintem tésztaféle...
2020. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az 5-ösnek különösen, sajnálom, hogy lepontozták.

2020. jan. 9. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Öreg tarhonya:

A csipetkeszerű tarhonyát szalonnán megpirítjuk, fölengedjük vízzel, és félpuhára főzzük. Egy másik lábosban sós vízben megfőzzük a krumplit. Összekeverjük a tarhonyával, hozzáadunk egy kevés pirospaprikát (erőset is lehet). Az egészet rövid ideig együtt főzzük, majd tálaljuk.

2020. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Miert lettem lepontozva???
2020. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!