Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudnek enni ami nem...

Mit tudnek enni ami nem igazan hizlal, laktato es olcson kijon?

Figyelt kérdés
Fogyokuraba kezdtem viszont suliba jarok, semmi otletem mit tudnek vinni magammal a szendvicsen kivul. Fott etelt nem igazan szeretnek mert meleg van es 8-9 orakat nem birna ki. Szoval valami otlet? Ami olcson is kijonne.

2018. máj. 22. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcs saláta?
2018. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nem igazán hizlal... A laktatás már jobb megközelítés, de neked kell rájönnöd, hogy számodra mi ez. Nekem egyértelműen a tojás a befutó, mert engem az laktat remekül, fehérje és a sok más tápanyag, ami benne van, úgyis kell, szóval zöldséggel nem egy rossz kiindulópont.

Kiegészítésnek nekem jó az olajos mag, de az nem laktat annyira jól, nem tekintem rendes ételnek és el tudok vele szállni (ezen segít, ha nem viszek belőle sokat). De ezek nekem jók, akinek a szénhidrát minél alaposabb kerülése tud igazán segíteni a fogyásban (bár az igen kevés étkezés még jobban beválna, ha hajlandó lennék rá tartósan, nem mindig vagyok olyan hangulatban).


Valami sós süti esetleg? Olyan, ami a diétádba passzol, sokfélét lehet kreálni. Az enyémek nyilván erősen tojásosak és alig vagy nincs bennük liszt. Jól megragadhatók és napokig elállnak.


Zöldséget mindenképpen vinnék, az nekem alap, bár az nem laktat, de sokakat igen. Akár gyümölcsöt is, de attól éhes leszek és sok cukor, szóval azt óvatosan, de újfent, van, akinek remek az is.

Egyesek joghurtot esznek, de az semmi se, főleg víz, azzal nem lakik jól az ember, de más ételekkel együtt működhet, ha az ember olyan.

2018. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, ki kellene próbálnod, mi a jó neked. Tippek: kaukázusi kefír, alma/banán, pufirizs (lehet hozzá sajtszelet, téliszalámi vagy kolbász), paprika-paradicsom-uborka, főtt tojás (ha félsz, hogy megromlik, edd meg délelőtt, de a héjában sokáig kibírja).

Kérdés, hogy mi az, ami téged jól laktat, miközben nem hizlal.

A téliszalámi elég drága, de csak ha kilóra nézzük. Én 2-3 vékony szeletet szoktam enni egyszerre, ami kb. 10-13 gramm, ez így nem sok kalória, és nyáron sem romlik meg könnyen.

2018. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!