Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék kb 10 kilót....

Hízni szeretnék kb 10 kilót. Szerintetek jó ez az étrend? Már két hete így eszem (persze nem minden nap ugyan ezt, de ez az alap) de még nem híztam egy dekát sem 23/L 168cm/43kg

Figyelt kérdés

reggeli: 2 szelet nutellás kenyér

3dl házi tej


10órai: pizzaszelet,1 barack

3dl mézes tea


ebéd: borsóleves

birkapörkölt főtt krumplival,kenyérrel

uborkasaláta

1 szelet csokitorta

ásványvíz


uzsonna: 3 túrórudi


vacsora: csirkemáj rizottó,1 fürt szőlő

3dl házitej


2010. júl. 22. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nasizz közben magvakat, ilyesmiket.és sportolj is,hogy ne hájból legyél.

egyébként nagyon irigyellek!hogy csinálod,hogy akármennyit ehetsz,mégsem hízol????:O

2010. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs de már nagyon idegesít. hidd el nem olyan jó
2010. júl. 22. 17:07
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és egyébként kung-fu-zok
2010. júl. 22. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Kivizsgálás volt: lehet pajzsmirigy-probléma és cukorbetegség.


Megjegyzem, amit csinálsz, lassú öngyilkosság. Ennyi finomított cukortól tartósan fogyasztva kinéz egy jó kis cukorbetegség, meg Isten tudja, még mi (rák, reflux stb.), persze nem azonnal, hosszú távon.


Ha egészséges vagy, dietetikustól kérj normális étrendet.

2010. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs semmi bajom már kivizsgáltak. am nem fogok több 10ezer ft kiadni arra h vki megmondja h mit egyek,ez baromság.írtam h nem minden nap ezt eszem. pl van olyan nap h egyáltalán nem eszem édességet,sőt volt már több olyan nap is mert egyszerűen nem kívántam
2010. júl. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!