Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hizzak? Nagyon sovány...

Hogyan hizzak? Nagyon sovány vagyok.

Figyelt kérdés
Még csak 11 éves vagyok, 12 leszek, de nagyon sovány vagyok, már egy pár éve. Kb. 134 cm, és kb. 27 kg. Alacsonyságomat biztos örököltem az alacsony szülőktől, na de ez a soványság..... Légyszi ne valami étvágyhozó tápokat irjatok, hanem olyan étrendet, amitől hizhatok, és olyan kajákat...
2010. júl. 23. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyan ismerőseim akik ugyanebbe a cipőbe járnak, de ez sajnso genetika úgyhogy nem nagyon tudsz ellene tenni. Amíg eszel rendesen és nem vagy még vékonyabb nem beteges ez a vékonyság, de szerintem menj el orvoshoz, ha nősz, (mert még tuti fogsz) és ugyanilyen vékony maradsz...
2010. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hűha nem vagyok egyedül. Én sem tudtam hízni, pedig volt mikor 10 napig majnemhogy csak hamburgereket ettem (persze házilag). Szerintem kérdezz meg egy dietetikust biztos tud segíteni, de lehet, hogy a háziorvosod is össze tud állítani Neked valami havi étrendet, vagy valami ami hasznos.
2010. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Emlékszem a kislányra, aki voltam a te korodban:D. Csupa kiálló csont, már az is fájt ha párna nélkül ültem széken, olyan csontos voltam. Nekem sem tetszett, sokat mondták a szüleimnek is, hogy biztosan beteg vagyok.

Nem voltam az, csak vékony. Nem segít sajna ezen most semmi. Ahogy telnek az évek, ha egészségesen eszel és mozogsz annyit, amennyi jól esik, változni fog.

Ha csinálsz magadról egy képet ma és megnézed majd 2 év múlva el sem fogod hinni, hogy te vagy a képen.

Alakulni fog, csak nyugalom.

2010. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehagytam az előző végéről 29/L
2010. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
ebédelj minden nap a mekiben.
2010. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
majd ha menstruálni kezdesz az alakod nőiesebbé alakul a hormonok hatására, kerekedni fog a comb, szélesedik kicsit a csípő stb. ez majd dob rajtad egy kicsit.
2010. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nah jó, remélem is........ kösz a válaszokat.

csakhát egy osztálytárnőm sincs,a ki ilyen sovány lenne. és egy bnőm sincs... na de mindegy, remélem lesz hizás. most megyek és eszek valamit XD

2010. júl. 23. 15:33
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
sok szenhidrat!! krumpli,teszta,kenyer stb
2010. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Lealabb nemvagyok egyedul:)en ish nagyon alacsony es sovany vagyok:)
2010. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nyugi én 134 centisen 24 kg voltam és még most is élek virulok:D amúgy szerintem ehez a magassághoz nem durva a 27 kg
2011. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!