Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Nagyon sokat ettem ma és rosszul vagyok mit tegyek?

Általánosságban nagyon nagyon keveset eszek, az átlagnál kevesebbet. De ma egésznap itthon voltam, és ettem rendesen, de annyit amennyit kb én 2-3nap alatt eszek meg:/ és most nagyon fáj a gyomrom és a hasam, alapból refluxos is vagyok. Aludnék már el, de nem tudok meg nem is merek mert félek, hogy hányok majd éjszaka.:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: reflux, hasfájás, evés

márc. 23. 22:35  Privát üzenet  

A válaszok
Tarts otthon ilyen esetre Neo Pampúr enzimet. Most meg igyál kamilla teát.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 23. 23:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elaludtam 2 órára de fel is keltem, mert egyáltalán nem javult. Meddig fog még ez tartani? Délután ettem pedig utoljára, meddig kell még szenvednem?

# 2/3Időpont márc. 24. 01:08 Privát üzenet
Ilyenkor érdemes egy kanál citromlevet elfogyasztani.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnapelőtt 10:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Cöliakias vagyok. Glutenmentes zabpehlyet fogyasztok eddig semmi bajom nem volt tole, bar a mai es a tegnapi napon nagyon sokat ettem belole es most elegge rosszul vagyok. Jartatok mar igy?
Nagyon sok nutellát ettem, nagyon rosszul vagyok, mit csináljak?
Hirtelen sok édességet ettem, és elkezdtem rosszul érezni magam, mi ilyenkor a teendő?
Tegnap este tobb honapos tojast ettem, mikor leszek rosszul?
Penészes kenyeret ettem, mikor. Leszek rosszul/fogok hányni?
Már 2 napja nem ettem, mikor leszek rosszul? Vagy mikortól fogyok? Hány nap kell?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!