Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Milyen vitamint kellene szedni? Keresek már 1 éve lassan olyan vitaminkészítményt, amely megfelelő és tartalmazza a szükséges vitaminokat. Több lent.

Nekem fontos, hogy a készítmény ne 1000%ot tartalmazzon az adott vitaminokból, csak a napi bevitelt maximum. Illetve a D vitaminnal nem vagyok jó viszonyban így abból főleg ne tartalmazzon nagy mennyiséget 1 tabletta.

márc. 24. 08:16  Privát üzenet  

A válaszok
Pedig D vitamint kell szedni, mert az az egyik legfontosabb

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 24. 08:20 Privát üzenet
Nem kell semmilyen "multivitamin" jellegű csodaszer. Változatos, egészséges étrend tartalmazza a kellő vitaminokat, nyomelemeket megfelelő mennyiségben.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 24. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fontos a D vitamin, de a szervezetemben inkább problémát okoz, de ismétlem csak a nagy adag (2000 egységeset próbáltam anno) ezért keresek olyat, amiben a napi adag vagy annak fele van benne.

# 3/3Időpont márc. 24. 08:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a hivatalos megnevezése annak a kódnak amely szükséges ahhoz hogy véglegesítsd a SIM kártyás regisztrációdat?
KFT székhely címe megváltozik majd, hogy lehet ezt bejelenteni? Sajnos azt tapasztalom hogy minden adat változás esetében ügyvéd szükséges, amely igen költséges. Van lehetőség...
Elképzelhető-e olyan teljesítményű vízi erőmű, amely az általa termelt villamos energiával képes szétbontani az adott energiamennyiség létrehozásához szükséges TELJES vízmennyiséget?
CH4+2O2=CO2+2H2O Számítsuk ki 4g metán elégetésekor keletkező CO2 térfogatát szobahőmérsékleten és 8,961 metán elégetéséhez szükséges levegő térfogatát, amely 20% oxigént tartalmaz?
Egy olyan okirat közjegyzői hitelesítéséhez, amely okiraton több személy kézírása, személyes adata, aláírása szerepel (pl. egy egyesületi tagjegyzék), szükséges-e minden egyes...
Egy Pelgrim PM 401 típusú gáztűzhelyem van, amely jól működik. Szükséges lenne viszont a főzőhelyek lángbeállítására, mert az egyik sárgás lánggal ég és erősen kormoz. Hol lehet...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!