Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Mikor fog elmúlni ez a fájdalom?

Tegnap sokkal többet ettem, mint amennyit alapból szoktam, ez volt tegnap délután. Este még mindig rosszul voltam, fájt a gyomrom, a hasam, szódabikarbónát vettem be, az úgymond enyhítette. De éjszaka megint felkeltem arra, hogy fáj a gyomrom, mégegy kis szódabikarbóna segített abban, hogy vissza tudjak aludni. De viszont ma reggelre nagyon fáj a hasam még mindig. A gyomorfájdalom viszonylag elmúlt, de a hasam még mindig nagyon fáj. Ez mitől lehet? Ugye nem vírus?:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, evés, vírus

márc. 24. 08:24  Privát üzenet  

A válasz
Idegessegtol siman. Ha pl szekrekedos valaki, a szaraz kemeny szeklet, ahogy nyomja belul. En nem csodalnam, ha most az odafigyelestol. Ne egyel tobbet, mint kell.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 24. 10:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma már jobb volt a helyzet, lightos reggeli volt, ebédre egy kis leves + csirkemell salátával, vacsorára vajas pirítós teával. Nem volt baj hálistennek:)

# 2/2Időpont márc. 24. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől vérzek széklet után?
Lassan egy hete nincs normálisan székletem, csak glicerines kúp hatására volt, de nem könnyebültem meg és fáj, feszül, zubog a hasam. Mit tegyek? Orsvoshoz csak két nap múlva tudok menni.
Az utobbi idoben eleg sokat fogytam (10kg). Hogy hizzak ugy hogy az egezseges legyen?
Talán változtatni kéne evési szokásokon?
Lehet valami bajom ha csak levest, joghurtot eszem?
A hasam (szinte) állandóan puffadt, medencetájon baloldalt, jobboldalt tompa fájdalom, nyomásra érzékeny. Néha fáj jobb bordaív alatt is és középtájon is. A többi lent. Ötletek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!