Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom ha csak...

PalomaRaul kérdése:

Lehet valami bajom ha csak levest, joghurtot eszem?

Figyelt kérdés
Nem tudok nyelni,ezért napok óta nem nagyon ettem semmit. Ma vettem pár joghurt italt,holnap meg főzök húslevest.arra lennék kíváncsi,lehet e így élni. Ma voltam orvosnál a panaszaimmal és írt rá antibiotikumot,de amíg nem javul nem tudok mást lenyelni.a víz is megakad mondjuk de inni azért muszáj

2019. okt. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha viszel be eleg kaloriat vele akkor nem lesz baj

Max fosni fogsz.

De hosszu tavon nem jo

2019. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Torokgyulladásod van? Hideg víz helyett inkább meleg teát igyál (gyógytea lenne a legjobb), a húsleves is jó rá. Amíg beteg vagy, normális, hogy kevesebbet tudsz enni, remélhetőleg hamarosan jobban leszel és többet, mást is meg tudsz majd enni. Ha éhes vagy, folyékony vagy pürésített ételekből egyél többet.
2019. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább a nyelőcsövemmel van baj szerintem,az orvos semmit nem mondott rá.de azon kívül az egész ínyem gyulladásban van,ezért nem tudok rágni,de még inni se rendesen ,mert ha a nyelvemmel hozzáérek az is csíp. A nyelés valamivel jobban megy,de még mindig megáll néha,és mintha beszorulna a levegő
2019. okt. 18. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Zsálya, kamilla, kakukkfű teával öblögess naponta többször, ihatsz is belőle 1-2 bögrével (mézet is tehetsz bele, ha már langyos).

Ami még jó lenne, készíts almakompótot fahéjjal és szegfűszeggel. A fűszer benne a lényeg, ezek is antibakteriális hatásúak, a szegfűszeg még a fájdalmat is csökkenti.

2019. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta rendbejött a nyelésed?
2020. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!