Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mind megfogunk...

Szerintetek mind megfogunk hízni a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

ez miért barátság témakör?

ennyire unatkozol?

2020. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

nem, aki eddig is figyelt erre, az most is tud egészségesen enni meg akár otthon tornázni, edzeni

aki stresszevő és most pánikol vagy aki unalmában eszik az viszont most jobban ki van ennek téve

2020. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
A vírus közvetlen jelenléte nem hizlal, - inkább fogyaszt.
2020. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Általánosítok (nyilván, mert "mindenki"-t kérdeztél). Ma pont ezen gondolkoztam és elég sanszos. Ugyanannyit esznek az emberek, mint amikor elmentek dolgozni stb. Naponta kell tornázni, ennyi
2020. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Akinek nincs önuralma kaja tekintetében, az igen.
2020. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mitű? Két rejszolás között lehet edzeni is. Aki a konditermen kívül nem találja fel magát, az megérdemli.
2020. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Általában stresszevő vagyok, de eszméletlenül, viszont most nem. Nincs étvágyam, ami nálam ritka. Eddig egyszer volt olyan, hogy nem tudtam enni a stressztől, ez anyukám halála előtt pár nappal volt, mikor kórházba került.


A másik, ezt levezettem másik kérdésnél, hogy mivel egyedül élek, nincs autóm, és ritkábban járok boltba, nem tudok junk food-ot venni, nem tudom elcipelni. Úgyhogy felesleges kaja helyett, most csak rengeteg normális ételt vettem.

2020. márc. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én inkább fogytam.

Most, hogy itthonról tanulok jobban be tudom osztani az időmet, ezáltal több szabadidőm van és többet tudok itthon tornázni.

Mivel nem a menzás ételt meg az útközben vett péksütit eszem, egészségesebben és kevesebbet eszem.

Úgyhogy csak elhatározás kérdése.

2020. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért híznánk? Én inkább attól tartok, hogy fogyni fogok, mivel az itthon dolgozással kissé változott a napirendem. Igyekszek odafigyelni, hogy ne fogyjak.
2020. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!