Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Legjobb filteres tea?

Legjobb filteres tea?

Figyelt kérdés

Előre is szeretném tisztázni, hogy nem vagyok nagy teázó, csak valamilyen forró italt szeretnék fogyasztani és kávét nem szeretnék többször inni.


Szóval ilyen "hobbi" teázóknak mi a legjobb termék ?


2020. márc. 29. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Greenfield, vagy a Gárdonyi Teaházas teákat javaslom :)
2020. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
A filteres tea mind vacak. Szálas teát igyál. :)
2020. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a PG-t javaslom, bár erős, de ha kávéztál eddig, akkor ez jó, ez egy eredeti angol fekete tea, a legjobb szerintem. A Yorkshire tea is jó, az kicsit enyhébb, de finom nagyon az is.

Leírhatnád, hogy milyen teát szeretnél, feketét, gyümölcsöset vagy ízesített fekete teát, erősség milyen legyen.

2020. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ízesített vagy gyümölcs teát szeretnék elsőnek.
2020. márc. 29. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem, akkor a PG és Yorkshire ugrott.

Gyümölcs teákban és ízesítettben én sem igazán javaslom a filtereset, talán a Lipton-nak a háromszög alakú filteres teáját kipróbálhatod, az egész jó, esetleg a Teakanne.

De ha van Müller a közeledben, akkor ott vannak ízesített és gyümölcsteák is, szálasak, ahhoz lehet külön filtert is kapni és egész jók, nekem pl. a narancsvirágos nagyon bejön, de ha igazi teát akarsz, akkor teaházban érdemes venni, mondjuk most nem tudom azok nyitva vannak-e.

2020. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!