Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emberek! Ti is sokat esztek...

Emberek! Ti is sokat esztek karantén alatt? 🙄

Figyelt kérdés
Egyszerűen már el vagyok keseredve mert amiota karantén van emiatt a virus miatt azóta folyton a hutohoz járok kajaert. Nem tudok dietazni mert unalmamba is inkább nézem h mit tudok enni. Többször elhataroztam h elég mostmar tényleg dietazok de semmire nem jutottam. Megprobalom megint. Nem vagyok túlsúlyos de nem szeretnék az lenni. 168 cm és 62 kg vagyok.

2020. márc. 29. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes,ettől függetlenül a kérdésre válaszoltam, és mégis le lettem pontozva.

Megjegyezném szerintem egyáltalán nem őrültség, az előző válságnál is ez volt, nem lehetett mit tenni.

Akkor is túléltem, segítséget meg az önkormányzattól senki se kap, itt a környéken, nem vagyok ezzel egyedül. Egyébként szerinted a különböző szervezetek ennyi ember etetését meddig fogják bírni?Lecsökkennek a bevételeik, megnőnek a kiadások...

Mindenesetre meg ha meghalnék hát így jártam,annyira nem érzem veszteségnek hogy teszem azt nem kellene látnom azt ami ezután a dolog után jön!



Ja igen, a krumpli drága, a kenyér kilónként olcsóbb.

2020. márc. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen. Amúgy is sokat eszem, de most még többet. Unalmasabb, ingerszegényebb így az élet, ezért is. De főleg az aggódás miatt. Én stresszhelyzetben mindig többet eszek, ez ad energiát.
2020. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

egyaltalan nem eszem tobbet, sot inkabb kevesebbet mint eddig, nem is erzem magam ehesnek,szomjasnak viszont igen, egesznap vizet iszom.

cigit viszont annal tobbet szivok sajna

2020. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) Rajottem h ez a nagy étvágy nálam is csak 1 hétig tartott. Mostmar ugyan úgy eszek mint eddig.. Keveset. Utolsó.. Én is cigizek sajnaxD ezzel nem vagy egyedul:/
2020. ápr. 5. 20:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Lényegében nálam pl.nem változott semmi. Előtte is ugyanúgy a mindennapjaim része volt a mozgás,és akkor is. Gyalog bejártam dolgozni ugyanúgy(napi 8 km), és itthon edzettem. Emellett nem ettem többet, kb ugyanannyit, mint előtte, pont súlytartáshoz eleget. Meg en a stressztől inkább fogyok.Bár nem azért,mert kevesebbet eszem, hanem mert ilyenkor gyomorproblémáim,meg hasmenésem lesz.
2020. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!