Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ne egyem túl magam a...

Hogyan ne egyem túl magam a karantén alatt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon edesszaju vagyok és mivel egyedül vagyok itthon egész nap ezért nem figyel rám senki hogy ne zabaljam fel az egész csokis szekrényt (nem mást okolok emiatt csak ha van itthon vki más nem eszek olyan sokat) nem tudok ellenállni és ez már meg is látszik rajtam kilóra csak 2-3at híztam de kívül sokkal durvábban látszik

Sportolni sportolok naponta 1x néha futok is egy 20 percet

A karantén előtt 40kg voltam aránylag lapos volt a hasam most meg már nem jelenleg 156cm és 42.5 kg vagyok


2020. ápr. 16. 10:34
 1/4 anonim válasza:
80%

- Bár rohadtul nem értek hozzá, de nekem 156cm-hez 42kg nem tűnik soknak.

- Ne legyen otthon édesség, és akkor nem eszel.

2020. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Neked is elmondom: nincs karantén, hanem egy halom ostoba és felesleges szabály korlátoz jelenleg. Egy nyavalyás influenzavírus miatt, aminek alig nagyobb a mortalitása, mintegy átlag erősebb influnak, csak nagyobb a cirkusz körülötte.


Korlátozás van, és azt is ideje volna lazítani és megszüntetni. Még a kolera, a pestis, a spanyolnáthajárvány alatt SEM volt ennyi barom és felesleges szabály, pedig azok valóban járványok voltak.

Ha ostoba vezetők ostoba szabályok által "védenek", az valójában burkolt zsarnokság.


Ha nem tudod megállni, hogy ne zabálj csokit, vagy mást, akkor egyszerű: ne vegyél semmi fölösleges ételt a boltban. Csak azt, amit megeszel. Semmi nasi, semmi csoki, semmi édes. Egyél helyette almát.


Egyébként fuss többet és mozogj a parkban, lakásban. Csinálj felülésket, az meglehetősen halk, még a panelszomszédot sem zavarod vele. Kezdd 30-cal és kétnaponta emeled 5-tel.

2020. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Sokank nem sok nem a kiloval van baj hanem az alakommal

2. Igen tudom hogy felfújják és nem én vásárolok hanem anyukám mivel még gyerek vagyok és most így húsvét után nagyon sok csoki van itthon amiket ugye kaptam (kérlek kimeljetek meg attól hogy nem lehetne adni se kapni mivel csak a keritesen keresztul adták oda meg mi is és egyből fertotlenitve lett a táska és a csokikat se tettük be a szekrénybe csak 1 hét után)

A felüléssel az a baj hogy fáj tőle a gerincem de más gyakorlatokat csinálok

2020. ápr. 16. 18:15
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Sokank nem sok nem a kiloval van baj hanem az alakommal

2. Igen tudom hogy felfújják és nem én vásárolok hanem anyukám mivel még gyerek vagyok és most így húsvét után nagyon sok csoki van itthon amiket ugye kaptam (kérlek kimeljetek meg attól hogy nem lehetne adni se kapni mivel csak a keritesen keresztul adták oda meg mi is és egyből fertotlenitve lett a táska és a csokikat se tettük be a szekrénybe csak 1 hét után)

A felüléssel az a baj hogy fáj tőle a gerincem de más gyakorlatokat csinálok

Köszi a válaszokat

2020. ápr. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!