Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg tej allergia lenne?...

Tényleg tej allergia lenne? Motanság kb.10 alkalomból 3szor leszek rosszul miután tejet ittam (kb.2-3 óra múlvahányngerem lesz hullámoban). Ilyenkor általában nemaz általam ismert tejte ittam. A külöböző tejtermékekkel nem volt bajom.

Figyelt kérdés
Lehetek tejérzékeny csak a sima tejre?
2010. júl. 28. 17:05
 1/2 anonim válasza:
Lehetsz laktóz érzékeny is,mivel a joghurtokban és az egyéb tejtermékekben ritkán fordul elő.Próbálj meg laktózmentes tejet inni,és ha attól is rosszul leszel akkor tejallergia.Báris nálam igy derült ki!
2010. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én laktózérzékeny vagyok,bár sosem ittam tejet,mert utálom.De ha tejszines kaját,vagy fagyit,vagy bármit amiben van tej és ettem borzasztó hasi görcseim voltak hasmenéssel.
2010. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!