Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tejsavó fogyasztható tejfehérj...

Tejsavó fogyasztható tejfehérje érzékenység esetében?

Figyelt kérdés

Nincs teszteredményem, csak bőrproblémáim miatt már csak ételintolerancia lehet az ok.

Ha a tejet akarom elhagyni első körben, és fehérjeport szeretnék beszerezni, akkor

elég a laktózmentes, vagy vegán is legyen?



2020. máj. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

A tejsavós fehérjeporok azok szinte teljesen tejfehérje tehát azt hagyd el hiába laktóz mentes.

Vannak más fehérjeporok

Pl tojásból (szerintem legjobb alternatíva)

Növényekből (leggyakrabban szója) a vegán fehérjeporok ilyenek tehát az mehet

Illetve van állati húsokból. Ezeket mind eheted, tejből készült bármilyen fehérjeport nem.

2020. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogyasztható sajnos, első jókat írt én tejfehérjés lettem sajnos és növényit fogyasztok.
2020. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 külön tejfehérjét teszteltettél? ..én eddig csak laktózra voltam teszten, az negatív. (Cöliákia is.)érdemes még azt megnézni?
2020. aug. 10. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem, hogy Synlabnál van ilyen 46-os intolerancia panel, előtte semmit nem hagytam el direkt. És ott jött ki nekem pozira a tej, ami tejfehérjét takar. Plusz a tojás enyhén pozitívra. Nekem megérte, mert gőzöm se volt mitől vannak szerteágazó panaszaim. Én azt mondom megéri.
2020. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 11. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én voltam a Synlabos nem igazán értem mi van mindenki mást mond..

Képzeld voltam dietetikusnál, aki elküldött azzal, hogy tejfehérje érzékenység nincsen csak allergia vagy laktózérzékenység. Én meg állok és nézek mint borjú az új kapura hogy akkor mi a frász van. Te voltál már teszten?

2020. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!