Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okozhatja ezt a hasi...

Mi okozhatja ezt a hasi fájdalmat?

Figyelt kérdés

Ritkán, például évente 4-8x előfordul velem, hogy nem érzek éhséget vagy hasonlót, és egyszercsak annyira elkezd fájni a hasam felső és középső része, hogy alig tudok állni vagy ülni, le kell feküdnöm a hátamra. Ha eszek sem lesz jobb rögtön, hanem egy jó fél óra háton fekvés után szűnik meg. Viszont az szinte 100%, hogy azzal van összefüggésben, hogy éhes vagyok. Csak ugye nincs előjele csak a hirtelen erős fájdalom.

Ennek mi lehet az oka szerintetek? Ha otthon vagyok oké, csak mondjuk munkahelyen elég kellemetlen. Tudom, figyeljek oda hogy egyek de egyáltalán nem ilyen óriási szünet van az étkezéseim között, 2-3 óránként eszek valamennyit, ezért sem értem. Mást nem ismerek aki ezzel küzdene.



2020. máj. 5. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyesmi, csak evésre megszűnik.

Kérdezd meg a háziorvost majd egyszer, de szerintem felmerülhet gyomorfekély.

2020. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel ertek egyet. Doki. De surgosen
2020. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt szeretném kérdezni, hogy 16 évesen is esélyes szerintetek? (Azért írtam munkahelyet iskola helyett, mert néha nem veszik komolyan a fiatalabbak kérdéseit). Kb 10-12 éves korom óta áll fenn a probléma, de eddig nem gondoltam róla sokat, cukromat méregettem de azzal nincs baj olyankor.
2020. máj. 9. 02:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. De lehet hogy reflux nem pedig fekély. Hajlamosito tényezők, gyogyszerek,stresz, veleszúletett rendellenesseg.bármibokozhatja.doki. mondmeg sokat faj a gyomrod,nyugodtan mond el amit leirtal ide.
2020. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!