Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rosszul a gyorska...

Miért vagyok rosszul a gyorskajától?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szokásom gyorsételeket enni, ellenük vagyok. De ma viszont nagyon megkívántam és jól esett, amíg meg nem ettem (Menstruálok, ilyenkor sajnos nagyon kívánós vagyok). Már voltam egyszer wc-n, de továbbra is fáj a gyomrom tőle. Kb 2 órája ettem. Mi lehet a baj? Ugye nem fogom kihányni?:(

2020. máj. 17. 19:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Mc Donalds-os ételről van szó.
2020. máj. 17. 19:23
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha ki kell jönnie, akkor úgyis ki fog jonni.
2020. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ne egyél többet abból a szemétből... ha mekis kaját ettem nekem is minden bajom volt utána, nem is eszem évek óta... annyi pénzből egy török gyorsétteremben is jól lakom és nem olyan szemét kaját adnak, hanem nagy adagokat és egész jó minőségben az árához képest...
2020. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg benne a só, az állományjavító, ízfokozó, mesterséges aroma színezék stb stb. Én is pár évente eszek gyorsétteremben akkor is max kényszerből de egy napig rosszul vagyok tőle, puffadok görcsöl a hasam hasmenés is előfordult már.
2020. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél ott... bumm.
2020. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!