Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szuleim nem engedik, hogy...

A szuleim nem engedik, hogy edesseget, gyorskajat stb-t egyek?

Figyelt kérdés
A szuleim kisse tulsulyosak es ez az en eletemre is kihat.Nem engedik,hogy edesseget,gyorskajat,chipset meg hasonlokat egyek.En 17 eves vagyok 160 cm es 51kg.Nem mondhatom magam vekonynak,de szerintem kover,meg dy=uci se vagyok.Mit csinalhatok ilyenkor,ha a szuleim szigoruan be akarjak ezt tartattni velem,viszont en van h megkivanom ezeket?Legalabb 1 csoki havonta vagy egy kis sultkrumpli,akarmi.Tudom,h nem egeszsegesek,de attol meg ritkan lehet oket fogyasztani.
2017. febr. 28. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne otthon egyél ilyeneket és kész.
2017. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Helyesen teszik.
2017. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dy=uci helyett duci* ... amugy mar tobbszor is voltam tudtuk nelkul KFC-ben es ettem kisebb menut,de akkor is zavaro,h ezekrol kell hazudjak a szuleimnek.Tudom,hogy ok csak azt akarjak h egeszseges legyek,es ne hizzak el,de szerintem tulzasba viszik.
2017. febr. 28. 15:28
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-nek...de attol meg havonta egy kicsi nem arthat,amugyse szeretem a hamburgereket,szendvicseket meg hasonlokat(egyetlen gyorsetterem amit kedvelek az a KFC).Csak egy kis edesseg hianyzik.
2017. febr. 28. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Havi rendszerességgel is árt a gyorskaja.
2017. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg túlzásba viszik.Már elég idős vagy hozzá,h eldöntsd,h mit akarsz enni.És nemsokára nagykorú leszel.Egyébként ők sem esznek ilyeneket?Havonta egy csoki bőven belefér.Én van,h naponta eszem csokit.Nem tudom,h sportolsz-e,de esetleg megmondhatnád nekik,h néha eszel olyat ami nekik nem tetszik viszont elmész futni és ledolgozod.
2017. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert kettes, ha havonta megeszik egy csokit, vagy sültkrumplit, akkor biztos baja lesz... -.-
2017. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok se eszik ezeket.Mivel apumnak baj van a szivevel,nem ehet semmi olajos,zsiros (gyorskaja) etelt.Es anyumnak magas a vercukorszintje,igy o nem ehet cukros eteleket.Napi fel orat ,nyaron napi akar 2orat is sportolok.Szaladas,ugrokotelezes nyaron hosszabb bicajturak napi szinten.
2017. febr. 28. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nem értem őket.Ennyi mozgás mellett tutira nem fogsz elhízni,ha néha eszel egy kis édeséget.Még akkor sem,ha hetente többször.Értem,h féltenek,de akkor sem tilthatnak el mindentől amit ők nem ehetnek.
2017. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!