Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 3-4 liter folyadék...

Napi 3-4 liter folyadék elfogyasztása sok?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok és 60 kiló. Letöltöttem egy appot mert kiváncsi voltam, mennyit iszom. Napi 3-4 liter közé jön ki és azt írja az app, az sok. De hat en szomjas vagyok. Éjjel is iszom. Cukrom rendben. Baj lehet? Jelenleg nem elek aktív életet mivel itthon vagyok a gyerekemmel és ugye menni sehova nem lehetett eddig.

2020. máj. 23. 13:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Is-is. Ebben benne van a reggeli tej, szénsavas víz, szénsavmentes, üdítő amit ebédhez iszom meg. Szóval minden.
2020. jún. 2. 12:03
 12/14 anonim ***** válasza:
A szénsavas víz nagyon nem egészséges, ráadásul napi fogyasztás mellett. Olvass utána, meglepően káros
2020. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazából már sokszor utánaolvastam de sosem találtam olyan igazán jó kutatást vagy cikket a témában. Ha esetleg tudsz linkelni, megköszönöm 🙂
2020. jún. 2. 16:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok linkelni, igazából még pár éve egy előadáson vettem részt, ahol többek között erről beszéltek, úgyhogy már nem is nagyon emlékszem, mi volt vele, csak annyi maradt meg biztosan, hogy káros, ha szinte napi szinten fogyasztasz szénsavas vizet.:(
2020. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!