Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lisztérzékenyeket kérném...

Lisztérzékenyeket kérném elsősorban, hogy Nektek mennyi idő után múltak el a panaszaitok? Én kb. egy hónapja diétázom, de még nemigen érzek változást és kezdek megijedni, hogy lehet valami más bajom is van esetleg...

Figyelt kérdés
Most április közepén diagnosztizáltak cöliákiával, és el is kezdtem a diétát, de azóta az emésztésem nem javult érdemben. Még mindig enyhén hasmenéses a székletem reggel, puffadok, fáj a hasam sokszor, és étkezések után előfordul émelygés, hányinger stb. Nagyon figyelek arra, hogy mindent 100%-osan betartsak, mi lehet a baj? Ti mennyi idő után vettetek észre javulást?

2020. máj. 24. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
tejre is szűrtek? próbáld meg átmenetileg azt is kiiktatni, hátha..
2020. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 ismerősöm van, aki coliakias, nekik 9-10 hónap diéta volt.
2020. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* miután rendbe jottek (ez lemaradt sorry)
2020. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi!! Fuu.... a 9-10 honap az rengeteg.... es amugy szurtek tejre is. Allergiam nincs, hala Istennek, viszont a laktozt kerulni kell es azt kerulom is. Ha eszem is tejtermeket, akkor csak laktozmenteset. De amugy nem eszem abbol sem sokat. Mozzarella sajtot szoktam meg neha egy kis teavajat.
2020. máj. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!