Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megakadt étel darabka le fog...

Megakadt étel darabka le fog menni magától? Nem tudom kiköhögni.

Figyelt kérdés
Levest ettem, amiben voltak keményebb kicsi fűszerdarabok. Egy ilyen darabka mintha megakadt volna valahol a torkom bal oldalán. Talán a légcső, nyelőcső találkozásnál vagy fogalmam sincs... Azóta rossz érzés ha nyelek, érzem, hogy ott van még. Nem tudom kiköhögni, nem megy le ha iszom, ittam szénsavasat is rá, böfögés sem segített. Le fog menni magától? Kicsit bestresszeltem... Úgy 30 perce történt az eset és azóta nem ment le.

2020. máj. 26. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy már rég lent van,csak azért érzed,hogy ott van,mert kicsit felsértette a nyálkahártyát (gyógyszernél is előfordul). Igyál sűrűn,nem hiszem,hogy nagy baj lesz.
2020. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs heves, erős folyamatos köhögésed, nincs sípoló fulladás érzés,akkor az már rég lement! Megkarcolta picit a torkodat, azt érzed. Elmúlik hamar, nem lesz bajod ettől.
2020. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!