Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rosszul pár ételtől?

Miért vagyok rosszul pár ételtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány ételtől nagyon rosszul érzem magam:

Alma, dió, mák.

Eddig ezt a hàrmat vettem észre magamon.

Kiskoromba naponta megettem legalább 5 almát..

Most pedig ha valamelyikből eszek valamennyit, a tüneteim a következők: gyomorgörcs (olyan erős, hogy néha kiegyenesedni is nehéz, inkàbb csecsemőpózban az ágyon fekszem), erős hidegràzás. Valamint a tünetek után erős hasmenés. Fogalmam sincs mitől lehet.. de zavar, hogy nem ehetek almát, mert imàdom. A dió màktól még könnyű lemondani.. pl màkostészta után is ugyanez. Jólenne valamire jutni, köszi előre is a vàlaszokat. 20/F, ha fontos :)



2020. máj. 23. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Savmentes almát probaltad? Lehet a gyomorsavadat nagyon felnyomja.A makot mert rengeteg ember gyomra nem birja,már inkább az a ritkább ha vkinek birja
2020. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki nem bírja az almát semmilyen formában, csalánkiütése lesz tőle. Egy másik a dióra érzékeny. Érdekes, biztosan ritka, de van ilyen. Van olyan ételallergia vizsgálat, amiben nagyon sokféle ételt néznek, talán érdemes lenne egy ilyet megcsináltatnod.
2020. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!