Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megtudnátok mondani hogy ez...

Megtudnátok mondani hogy ez jó étrendkieg / vitaminnak számít e?

Figyelt kérdés

31/f


eddig centrumot szedtem de most váltottam. Kb 8-9000ft / doboz ez az új wellman max.


[link]


[link]


A boltban ahol vettem ódákat zengtek róla a centrumhoz képest meg amúgy is.



2020. máj. 30. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A centrum és társainál jobbnak tűnik, mivel ahogy látom, van benne halolaj, meg ásványi anyag is.


Normál étrend mellett kiegészítőnek nem tűnik rossznak. Mondjuk én inkább külön szedek pár dolgot, összességében 100 napra kihoznom olyan 12 ezerből, nagyobb mennyiségekben.

2020. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Centrumhoz képest jobb egy fokkal, de vannak gondjai. Pl. férfiaknak érdemes komplex E-vitamint szedniük, mert az alfa-tokoferolnak önmagában vannak egészségügyi kockázatai. Vas-magnézium-kalcium akadályozzák egymást a felszívódásban, több óra szünetet kéne tartani a bevételük között. Plusz a második leglényegesebb infó lemaradt a fotókról, hogy mi a pontos összetétele a cuccnak, azaz milyen vegyületekben vannak benne a hatóanyagok, mert ásványi anyagok esetében ettől függ a felszívódás.
2020. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: én nem tudtam leolvasni a képről, itt találtam adatokat:


[link]

2020. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Köszönöm. Akkor még annyit fűznék hozzá, hogy az ásványi anyagok nem fognak felszívódni belőle, nemcsak azért, mert néhányan akadályozzák egymást a felszívódásban, de azért sem, mert rosszul hasznosuló vegyületekben vannak benne. (mangán-szulfát, cink-szulfát, magnézium-oxid, kalcium-karbonát stb.
2020. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen ez az ami a linken van.


Normálisan eszek mostmár :) eddig kegyetlenl rosszul ettem pizza hamburger stb.


Most már gyümölcs , csirke , saláta rizs semmi csoki és hasonlók.


Újra elkezdtem futni szóval a kardiót feltornázom.


3 nap múlva jár le a centrumom + az 500mg c vitamin amit külön szedek azután kezdem ezt szedni.


Hogy szedjem ezt az újjat?


Nem jó ha reggel beveszem mind a 3 kapszulát egyszerre?

2020. máj. 30. 21:16
 6/7 A kérdező kommentje:

4#


le tudnád irni nekem hogy legközelebb milyet vagyek az sem baj ha darabonként :)


Most ebből 3 havi adagot vettem meg mert akcióba volt 2őt fizet 3mat vihet

2020. máj. 30. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez szerintem egy felturbózottnak látszó alapvitamin. Tipikusan kommersz termék. Úgy mondanák: "az okos megoldás" - a gyártó szempontjából.


Egy jobb Vitaking 30 napos vitamincsomag szerintem "megeszi" ezt reggelire. :)

2020. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!