Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után hányinger: milyen...

Evés után hányinger: milyen betegségekre utalhat?

Figyelt kérdés

Ha egy keveset is eszek, émelygek tőle. Főleg az édes után érzem, de nem kizárólag. Este már az étel szagától is rosszul voltam.

Erősen túlsúlyos vagyok, nem tudom ennek van-e jelentősége.

Olyan válaszokat nem szeretnék, hogy fogyjak le. Magam is tudom, hogy szükséges, folyamatban is van, de sajnos nem megy máról holnapra. Bár ha nem bírok enni, nyilván gyorsabb lesz.


2020. jún. 2. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Gasztroenteorológiára menj el.Elképzelhető,hogy csak egy candida. Egy egyszerű vizsgálattal meg tudják neked nézni.Bele kell fújni egy kémcsőbe,majd cukrot kapsz és utána pár perc múlva újra belefújni. Lehet hogy ez a probléma nézesd meg mihamarabb.
2020. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor mindenképp elmegyek.
2020. jún. 2. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy a savad, vagy ki tudja :) Persze mindenképp menj el :) jobbulást!
2020. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!