Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális ha 4-5 óránként...

Az normális ha 4-5 óránként megéhezek,eszek?

Figyelt kérdés
magyarul ha 7kor eszek utána 11 körül eszek újra aztán 16:00 kor megint éhes leszek és este azért 19:00 kor még eszek valamennyit hogy ne arra keljek fel hogy éhes vagyok.Mások hogy csinálják?

2020. jún. 4. 15:56
 1/6 anonim válasza:
100%

Teljesen normális, ha nagyjából 2-6 óránként megéhezel.

Én reggelizek, ebédelek, vacsizok. Időt nem nézem. Közben pedig néha egy kis nasi is belefér.

2020. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nonamanon válasza:
73%
Iszol eleget? mert ha nem iszol naponta 2liter folyadékot akkor a szervezeted a táplálékból próbálja meg kinyerni. Meg attól függ mit eszel mer ha csak tésztát vagy rizst vagy olyan kajákat ami kevés szénhidrátot tartalmaz attól hamar meglehet éhezni, de ha elkezded számolni azt a kalóriamennyiséget amit beviszel és ha csak kb 2000kcal akkor nincs semmi bajod.
2020. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem írtál mennyiséget illetve kalóriát. Ha mindig csak csipegetsz egy keveset, akkor szerintem semmi baj, sőt így a legjobb. Ha mind a négyszer degeszre eszed magad, akkor valami bajod lehet, vagy ha még nincs is, akkor majd lesz.
2020. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
napi szinten a 2 liter vizet megiszom. Normálisan étkezem,annyit amennyivel pont jól lakok. A problémás idő a déltől a 18:00-19:00 ig van. 16:00 óra körül megéhezem. De attól tartok ha nem ennék 19:00 körül akkor arra kelnék fel hogy éhes vagyok.
2020. jún. 4. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2020. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj, nincs ezzel semmi probléma
2020. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!