Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik halkonzervet érdemes...

Kozodd kérdése:

Melyik halkonzervet érdemes leginkább venni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egészségesebbekre, növényi olajos stb. amiben akar kevesebb zsír is van és hasonlók. Illetve milyen rendszerességgel lenne ajánlott fogyasztani?

Válaszokat előre is köszönöm! (Igen, neten olvastam cikkeket, de elavultak...)



2020. jún. 7. 18:19
 1/4 anonim válasza:

minosegit es finomat :)


ezek kozott biztosan talalsz megfelelot: [link]

2020. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg finomat akarsz akkor csak is RioMare tonhal, de annak megkérik az árát.
2020. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tonhal, akkor csak rio mare. Kipróbáltam párat. Nemcsak az ízük más, de a husi se olyan szép, általában össze van törve. Szóval én már mást nem veszek.
2020. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rio Mare még egy szavazat, de ha úgy van, az Aldi és Lidl márka is fogyasztható szerintem. Egyszer egy szakértő azt mondta nekem, csak olyat vegyek, ami olíva olajban van. A miértre már nem emlékszem, de tény, hogy azóta csak ilyet választok.
2020. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!