Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez most hasmenés vagy székreke...

Ez most hasmenés vagy székrekedés? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nő vagyok. Aznap mikor megjött a havim lett egy kicsi hasmenésem, de nálam elő szokott fordulni. Ez 4 napja volt. Utána lévő napon nem volt székletem, azóta pedig napi 1x volt, de viszonylag kevés jött a megszokotthoz képest. Tegnap este felpuffadtam valamitől és mára van az ami igazából aggaszt, hogy 3x voltam nagydolgon, de kevés, vékony picit lágyabb széklet jön, ami még nem hasmenés, de nem is normális állag azért..


Tehát így az "inger" úgymond rajtam van hogy menni kell, de ilyen kis lottyadékok jönnek ki. Eleinte azt hittem székrekedés, rengeteg vizet ittam nem győzök pisilni, ettem korpás kekszet, gyümit. De menni megyek végülis és nem kemény ami kijön, hanem lágy és kevés. Nektek volt már ilyesmi valaha?



2020. jún. 8. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy tegnap este kezdődött ugye inkább ez az egész puffadás/sok szelelés - ami elég szagos is mellesleg - és ez a fura wc-zés és aznap délután ettem egy szelet házi csümölcstortát. Azelőtt semmi bajom nem volt. A tésztája is házi volt, sok tejszín volt rajta azon is gondolkoztam ez elcsaphatta a hasam..?
2020. jún. 8. 17:04
 2/9 A kérdező kommentje:
gyümölcs*
2020. jún. 8. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:

ha székrekedésed lenne akkor egyáltalán nem lenne székleted

igyál sok vizet az kimossa a beleid

2020. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen vaószínű igazad van.

Még ahogy utánajártam rosthiányról olvastam és nem elegednő folyadékbevitelről, úgyhogy ezekre kell odafigyelnem úgy tűnik.

Továbbra is iszom sokat, illetve bevettem probiotikumot hátha rendbeteszi az emésztést.

2020. jún. 8. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Így olvasva, mintha velem is lett volna néha-néha ilyen, szerintem el fog múlni. ha nem, akkor kérdezz meg dokit.
2020. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebbol derult ki nalam a liszterzekenyseg.
2020. jún. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huu na ilyesmi remélem nincs!

Nagyon sajnálom

2020. jún. 9. 09:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Kezd átmenni hasmenésbe úgyhogy szerintem valószínű vírus lesz ez.. Ma is már másodjára mentem és másodszor már picit több távozott, bár az is lehet a probiotikum segít.
2020. jún. 9. 10:45
 9/9 anonim válasza:

Szia, nekem most pont ugyanez a problemam, 2-3 napja sokkal kevesebbet kakilok, mint a megszokott, es az is lagy, es nagyon nehezen jon ki jo sok szellel.

Neked megoldodott? Ha igen, mitol? Kiderult, mi okozta? Mennyi ido utan mult el?

Koszi a valaszokat!

2021. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!