Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Soha nincs étvágyam. Mit...

Soha nincs étvágyam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van nagyon ritkán olyan periódusom (1-2 hét), mikor kívánom az ételt, de egyébként egész nap el tudnék lenni kaja nélkül, főleg mikor stresszesebb időszakom van. Csak azért eszem, mert tudom, hogy szükségem van rá. Van még valaki így? Mit tesztek, hogy növeljétek az étvágyatokat?

20/L



2020. jún. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a testsúlyod?
2020. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

156 cm / 45 kg

Nem vészes, de azért jó lenne hízni.

2020. jún. 12. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Sportolsz? A mozgás talán növelné az étvágyad. Vannak étvágynövelő gyógyszerek is, de ha magadtól is eszel, annak ellenére, hogy nem kívánod, az jó. Esetleg más főz rád, és nem olyat, amit annyira szeretsz? Nincs semmi olyan étel, amit kívánnál?
2020. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az étvágynövelő gyógyszerek sem sokat segítenek, próbáltam már néhányat.

Ritkán van, hogy kívánok valamit, de olyankor el is készítem magamnak (ha van időm).

Futni szoktam, de az sem igazán hozza meg az étvágyamat.

2020. jún. 19. 18:05
 5/5 anonim válasza:

Énis a kérdező helyzetébe vagyok..

Annyi különbséggel hogy én 159-160cm vagyok és 37-38kg..:(

3.5 éve kb voltam 50kg..


Szeretném elérni újra azt az 50kg-t.

De sehogy sem megy..

Általában (nagyrészt) nincs étvágyam, de volt olyan időszak (kb 1.5-2hét)hogy napi 2500-3000ft-t elköltöttem mindenféle édességre.(chips, csokistallérok,savanyú cukrok) de akkor sem híztam egy dkg-t sem:(

2020. júl. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!