Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nincs étvágyam?

Miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3hétben nem eszem, csak nagyon minimálisan. Előtte nagy problémáim voltak, mert mindig fogyni akartam, de soha nem tudtam, mert egyfolytában ettem, mivel nagyon éhes voltam mindig, és nagyon jóízűen. Mostanában pedig sokszor elfelejtek enni, ma is pl egy kakaós csigát ettem reggel 9kor, és 4kor jutott eszembe, hogy nekem miért fáj ennyire a fejem, aztán esett le, hogy basszus ma nem ettem semmit azon kívül. De aztán, hogy ettem egy picit, megint nem vagyok egyáltalán éhes és étvágyam sincs, pedig nagyon finom vacsorát főztem, és azóta eltelt 5óra. Mi lehet velem? Aggódom, hogy ez valami betegség lehet. 19/L
2019. nov. 28. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy betegség, inkább csak vitaminhiány, vashiány. Illetve mivel nagyon keveset eszel, kevesebb gyomorsavad termelődik. Vitaminok, ásványi anyag- és nyomelempótlás, savanyú ételek (pl. savanyú káposzta) segíthetnek.
2019. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!