Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már 5 órája, amióta hirtelen...

Már 5 órája, amióta hirtelen megittam egy jégkását, rettenetesen fáj a mellkasom, ha mélyebb levegőt veszek, mikorra fog elmúlni?

Figyelt kérdés
(+nagyon ki voltam melegedve, a legnagyobb melegben ittam, ráadásul előtte edzésen voltam)

2020. jún. 29. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos az, hogy a jégkásától van. Attól miért is fájna? Szív eredetű fájdalomnak kicsi az esélye, mivel említetted, hogy levegővételre fáj. Marad a tüdő fájdalma és a reflux. Nem jön fel sav? Milyen jellegű a fájdalom? Nem ég? Szúr,nyom? Legsúlyosabb esetben tüdőembólia, na de akkor már nem itt irnál.
2020. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mostmár felmerült a savprobléma is, igen, mert egész nap csak édes ételeket ettem. Szúró és égő fájdalom, de nagyon hideg érzés:/

De mintha kezdene feljönni, a nyakam alsó részénél fáj most a legjobban, pedig eddig ott nem is vettem észre, hogy fájt volna.

2020. jún. 29. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor 90% hogy savtúltengésed/refluxod van. Ez nagyon nem jó ám a gyomrodnak. Természetes savlekötő a szódabikarbóna. Próbáld ki vízbe keverve.
2020. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nem túl káros a gyomornak?
2020. jún. 29. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Káros lenne ha minden nap ilyet innál, de mivel egyszeri alkalom ezért nem. A fájdalomcsillapítók se tesznek jót a gyomornak, de amég nem gyógyszerfüggő az illető, addig nem lesz baja a gyomrának. Én refluxos vagyok, nekem segített.
2020. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!