Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rájöttem, hogy evészavaros...

Rájöttem, hogy evészavaros vagyok. Hogyan tudnék leszokni az alábbi dolgokról?

Figyelt kérdés
Naponta edzek és biciklizek, naponta 5x 6x eszek rendesen. Csomószor rám törnek falasi rohamok, és akkor bezabálok. Utána meg bűntudatom van. Naponta sokszor csak megragom az ételt majd kikopom. Számolom a kalóriákat, 1200at eszek naponta, egészséges kajakbol(teljes kiorlesu cuccok, gyümölcs, zöldség, csirke, rizs, semmi feherliszt és cukor) . Szeretnék ezekről leszokni és meggyógyulni, mert emiatt gyakran vagyok stresszes. Ez a dolog már 1,5 éve tart. Van egy kis pocakom, de gyakran hatalmasnak és kövérnek látom magam. Tudom, h hülyeség amit csinálok. Ki mit tanácsol? Valakinek esetleg hasonló tapasztalati? Pszichológust nem szeretnék. Kiskoromban duci voltam, most 160cm 46kg

2020. jún. 30. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szeretnél pszichológust?
2020. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék megprobalni egyedül meggyógyulni.
2020. jún. 30. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1,5 éve csinálod, akkor ideje volna belátni, hogy egyedül nem tudsz felülkerekedni ezen.
2020. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett azóta?
2021. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!