Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok rendesen enni mióta...

Nem tudok rendesen enni mióta kaptam egy jó hírt, miért van ez, és hogyan egyek rendesen?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn kaptam egy jó hírt az egyik barátomtól, amire már évek óta vártam és most érkezett róla az információ. Jövőhéten, szerdán kell mennem erre a helyre ahol az esemény zajlik, de annyira megörültem enne az egésznek, hogy izgulok is miatta, kb. a nap minden percében. Mindig reggeliztem de egy keksznél több nem megy le a torkomon reggelente hétfő óta. Nem érzem magam éhesnek és nem is korog a gyomrom, csak fáj, és akkor veszem észre, hogy ennem kell, ha már szédülök vagy remegek. Tudom, hogy ez egészségtelen, de ha leerőltetem a torkomon az ételt visszahányom. És ha erre gondolok evés közben is, összeszorul a gyomrom az izgalomtól és nem tudok többet enni. Szerintetek szerda után ez változni fog?
2020. júl. 3. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellene ennyire izgulnod, ha meg nem bírod letolni a kekszet, egyél joghurtot, vagy pár szelet sajtot, felvágottat, ami könnyen csúszik. Nyilván meg fog szűnni, ha elmúlik az izgalom.
2020. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen előfordul. Átmeneti állapot, ezt te is tudod, ha az ember izgul, akkor van, hogy nem nagyon tud enni.
2020. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Remélem tényleg jobb lesz
2020. júl. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!