Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnak egyesek 15-20 kg...

Hogy tudnak egyesek 15-20 kg leadni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nem egy helyen láttam, hogy valakik le tudtak adni 15-20 kg egy hónap alatt, pedig nem is volt olyan brutálisan nagy túlsúly rajtuk. Pl. tegnap láttam egy csajt, aki 80 kg volt és letudott fogyni 15 kg egy hónap alatt. És nem lógott a bőre és nem is vett be gyógyszert (még fiatal korú volt az illető). Az ilyenekkel később mi lesz? Hiszen, 1 kg maximum 2 a normális egy hét alatt.

2020. júl. 12. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
biztosan nem tudott lefogyni 15-20 kilót egy hónap alatt. te biztosan egy reklámot láttál, ahol még mozognia se kellett, hogy ezt az eredményt elérje..
2020. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hazudik. Szerelmi csalódás miatt régen lefogytam 8kg-ot nem ettem semmit, és az idegtől napi 3-4x hánytam. A végére olyan gyenge voltam, hogy járni is alig bírtam.
2020. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahogy le is adja, hosszu tavon visszajon. Fogyokura helyett eletmodvaltas mukodik.
2020. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát például, ha valaki 300 kiló, akkor nem olyan sok a havi 15 kiló.:D
2020. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy olyan fogyókúrát amivel 2 het alatt 10kgot lehet fogyni. Tesómmal megcsinaltuk még kamaszkorunkban. A 3 nap után már csak csillagokat láttam a kevés energiabeviteltől és teljesen szétment a gyomrom. Asszem 12 napig bírtam és 8 kilo ment le. Senkinek nem ajánlom. Jártanyi erőm alig volt és hónapokig fájt a gyomrom. Tesóm emesztőrendszere jobban bírta így ő pikk pakk a dupláját hízta vissza annak amit lefogyott. Nekem csak azért maradt meg mert nem bírtam enni a hasfájástól utána sem rendesen. Marhaság ilyet csinálni.
2020. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!