Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek milyen a szép comb?

Szerintetek milyen a szép comb?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi mutat jol egy non, ha milyen a combja? Vékony, izmos, formás...

(Fiuk es lanyok is valaszolhatnak)



ápr. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A Díszkíséret (1994) című amerikai film elején van egy kiskatona, aki az egyik főszereplője is ennek a filmnek és neki a laktanyai szobája falán van egy poszter, amin 3 fürdőruhás csajszi van hátulról lefotózva és - ha jól emlékszem - a középen állónak mocskos jó formájú combjai vannak.

Szerintem ilyen lábai csak "gyárilag" lehetnek az embernek, de még úgy is tuti, hogy sportolnia is kell ahhoz, hogy megtarthassa őket ilyen formában.

Hasonlóakat már láttam 18 éves (vagy az alatti?) lánynál, úgy 35 éve, de neki szinte semmi mellei sem voltak. Megnézném milyen lehet most bikiniben, de sajnos nagy szerencse kellene ahhoz, hogy összefussak vele valamelyik strandon. Mellben borzalmas lehet már, meg arcra is csúnyán megkomolyodott, mert valami magyartanár lett belőle.

Fiatalon láttam bikiniben többször is, akkoriban még nem volt divat a teljesen kopaszra borotvált intim terület. A bikini vonalnál kikandikáltak a fekete göndör "hajszálak". Ennyit a romantikázásról.:-)

ápr. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát pl a combok közötti rés az egészségtelenül kevés testsúlyra utal. Tudom, hogy sok nőnek ez az álomalak, ne érjen össze a combja.


Nekem is van rés, konkrétan 47,5 kiló vagyok a 167 centihez. 55 kilósan már normálisan nézek ki, és nincs is három km-es köz a lábaimnál :D

ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egészségtelenül sovány lenne, akkor az már a popón is meglátszana.


Finoman formás teste, combjai Demi Moore-nak volt, a Mi történt az éjjel? (1986) című filmben, csak ő meg eléggé kis növésű és a bokái is picit vastagok. Mondjuk nekem sokkal jobban tetszenek az ilyen arányok, mint pl a hosszú combú Brigitte Nielsen-é.


Átmehetünk felnőttfilmes példára is, ha van rá igény? :-P

ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!