Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi kaóriát visztek be egy...

Mennyi kaóriát visztek be egy nap átlagosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mennyi az annyi? Hízni, fogyni, vagy szinten tartani szeretnél vele?

Férfi, vagy nő vagy?


Én sajna alapból vékony alkat vagyok, 20 éves lány vagyok, 158 centi. Szerintetek az 1700-1800 kalória megfelelő ilyen magassághoz? Én Kb ennyit eszem egy nap.


Köszi a választ, ha szeretnétek magasságot és súlyt is írhattok! (:



2020. júl. 20. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
25 éves férfi vagyok. 178 centi magas és 76 kiló. Napi 1000 kalória max. Nem túl egészséges, de én így szeretem. Annyit eszem, ameddig nem vagyok éhes és csak akkor eszem, amikor éhes vagyok.
2020. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

A te szempontodból nem mindegy, hogy ki mennyit eszik? Más a magasságuk, súlyuk, testfelépítésük, aktivitásuk..

Az 1700-1800kcal, hogy mennyire elég, az attól függ, hány kg vagy, milyen jellegű munkát végzel, mennyit sportolsz.

2020. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

#1-es Ennyi kalóriával egy 40kg-os lány is éhezne, hosszú távon ezt nem tudnád tartani, főleg nem ilyen súllyal.

Valószínűleg rosszul méred fel a kalória beviteled.

2020. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Második, a kommenteknél figyelembe veszem a magasságot, nemet, súlyt stb.

Mindenkinek más és más a szükséglete, nem azért kérdezem. De ez egy névtelen oldal, mégis miért gond hogy megkérdezi valaki? :D

Egyébként erősítő edzést végzek heti 2-3x 40 percet, nem kardiózom, mert izmot szeretnék felvinni, formásodni (: Mikor durván tartottam a "hízókúrát" 2100-at ettem mellé.

2020. júl. 20. 19:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Első az valóban kicsit kevésnek tűnik. Tuti ennél többet eszel
2020. júl. 20. 19:13
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

#3 Ne pontozz úgy le, hogy nem ismered az életvitelemet. Én otthoni munkát végzek, nem járok ki nagyon sehova.


A testem eléget az élés révén 1400 kalóriát napi szinten. Ha még túloztam is, akkor sem több 1200 kalóriánál, amit beviszek. 2-szer eszem egy nap. 10-kor délelőtt egy hotdogot, ami 300 kalória nagyon max, meg délután 5-6 fele, egy nagy vacsi, ami bármi lehet, minden feltéttel, kenyérre, ez még így is 600-800 kalória. Nehogy már te szabd meg, milyennek kellene lennem, mert nevetőgörcsöt kapok.


nyilván a nem mozgás is rátesz, hogy nem 40 kiló vagyok, de a testalkatom is normális. Totál középkategória, vékony se vagyok, kövérnek és soványnak egyáltalán nem mondható. Ha még 3-szor is eszek, akkor azt azt jelenti, hogy esti filmnézés és egy ropi max, ami 150 kalória. De ez még így is kijön.

2020. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha az a nagy vacsi legalább egy ebéd kaliberű, akkor az önmagában simán több, mint 1000 kcal.
2020. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 178 centi és 55 kiló vagyok, 22 éves nő. Általában 2000-2500 kalóriát eszem egy nap, mert gyors az anyagcserém és folyton éhes vagyok, de ezt egészséges ételekből, nem eszem cukros dolgokat meg gyorskaját. Leginkább a súlytartás a célom, de heti 4 alkalommal edzek és sokat sétálok, hogy legalább ne plöttyedten legyek vékony. Hízni nem szeretnék, de igazából nem is nagyon tudok, 5 éve ennyi a súlyom, bárhogy ettem is (előtte még soványabb voltam).
2020. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, átérzem a helyzeted. Én is igyekszem mindig 2000 körül enni, mert alapból vékony vagyok.

Bár én most elmentem képzeljétek egy intolerancia teszre emiatt és kijött nekem a tejre a pozitív eredmény. És attól fogyhatsz, hogy ezeket nem dolgozod fel rendesen. Szóval most elhagyom és kíváncsi leszek.

2020. júl. 22. 10:46
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Igen, nekem is vizsgálgatták ezeket meg a pajzsmirigyemet is, de azt mondták hogy minden eredményem tökéletes, egyszerűen ilyen vagyok :D De szerintem egyébként nem rossz az ilyen alkat, egy kis sport segít rajtunk is :)
2020. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!