Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki szereti a hotdogot?

Ki szereti a hotdogot?

2010. aug. 3. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én. Lehet, hogy a virsli nem éppen a legesztétikusabb alapanyagokból készül, de attól finom. Ha nem lenne virsli, most mehetnének a kukába a malacfülek meg stb. Valakinek ez is jó, pl. nekem.
2010. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szeretem, de a gyros, pizza és a hamburger jobb:)
2010. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
így elcseszni azt a jó kis kocsonya alapanyagot...amúgy mit akar eladni a tyúk?
2010. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na utánaolvastam, a liba egy amerikai norbi-update.... tudománytalan baromságokat állít mindenhol ...
2010. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagy-Britanniában él. 6 diplomája van (mesterdiplomák), PHd orvoskutató, 15 éves klinikus tapasztalata van, és épp a következő diplomáját szerzi meg. Nemzetközileg elismert szakember, belgyógyászattal foglalkozik többek között.


A liba te lehetsz maximum... de lehet, hogy pasas vagy.

Norbi meg nem orvos...

2010. aug. 3. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:

nő vagyok, a csaj meg nem orvos... [link]


szerzett valami holisztikus táplálkozás diplomát egy nem akkreditált egyetemen, meg persze van nyelvészet és marketing diplomája...nevetséges...a hülye tömegekkel mindent meg lehet etetni...

2010. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ez az a nyomi nőci abból a hülye "Az vagy amit megeszel" c. műsorból. Borzasztó mit okoskodik össze-vissza. A büfészakos diplomáival meg elmehet a francba. Egy dietetikus-orvos sokkal többet ér nála.
2010. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az a nő,aki abban fos műsorban van,mikor még a székletet is megmutatják a tv nézőknek?-_-

Barom ez a csajszi.És azt hiszi okos.Most úgy őszintén annyira túlsúlyos embereket,ki ne tudna lefogyasztani,azzal,hogy aztmondja neki,hogy egyen zöldséget meg gyümölcsöt?....

2010. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!