Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A TESÓM 12 éves 154cm és 52kg...

A TESÓM 12 éves 154cm és 52kg Hogyan tudna lefogyni? Nem zavar annyira hogy ilyen de az alkata nem valami szép Igazából ronda

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mozogjon többet.
2020. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyon üdítőket, csak vízet, a nassolást is hagyja abba, egyen kevesebb kenyeret, péksüteményt. Mozogjon minél többet bármit, amit szeret.
2020. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem isz üdítő És kenyeret is alig eszik csak a nassolássapl van gomb
2020. aug. 1. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Na figyelj, 12 éves, mit akarsz hogy modell legyen?

Majd ahogy idősödik lehet kinövi de nekem egyáltalán nem tűnik dagadtnak, ha talál olyan sportot amit élvez akkor csinálja TE ne erőltess rá semmit inkább örülj hogy 12 évesen nem ez a legnagyobb problémája de ha te oda mész hozzá ezzel akkor egy életre tönkre vághatod az önértékelését.

2020. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 154 centi és 51 kiló vagyok, igaz nem 12 éves. Nem tudom mi lehet rajta RONDA. Te vagy kissé rosszindulatú vele.
2020. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hozé don Padrafos ***** válasza:
100%
Én 80 voltam akkor, most meg 100 vagyok. Neki van baja a külsejével, vagy a közösségnek, ahová jár, vagy neked? Lehet, hogy emberek nélkül képzeli el az életét, mert mondjuk valamit tanulni szeretne, vagy valamilyen művészet érdekli, ami nem a testépítés és értékes tagja lehet a társadalomnak dagadtan is. Nekem sem volt sok haverom a túlsúlyom miatt, és még nem akasztottam fel magam. Viszont sokat adózom, amit néha bánok is.
2020. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 évesen 66 kg voltam (érzelmi evés miatt híztam meg), majd el kezdtek szekálni, felhíztam 70-re, innentől még többet bántottak, és egy nyár alatt fogytam 10 kg-t a "fekszem, és alig eszem" módszerrel. Ezután viaszamentem a suliba, jól éreztem magam a bőrömben, de továbbra is szekált ugyanaz a srác.

Mindenki azt mondta, hogy, ha ilyen ütemben haladok, 18 éves koromra elhízott leszek, de nem lett igazuk: nőttem 7 centit (158-->165), jelenleg 63 kg vagyok. Lehetne jobb is, rosszabb is. Kövér ugyan már nem vagyok, de fogyni még szeretnék.

De légyszi ne piszkáld szegényt! Még kicsi ahhoz, hogy fogyókúrázzon. Ha el lenne hízva, vagy ő akarna fogyni, megérteném, de, ha a húgodat nem zavarja a súlya, hagyd rá! 12 évesen senki sincs a legszebb formájában.

18/l

2020. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
B@zdki ha leakar fogyni akkor nyugodtan ha ugy erzed hogy leakarsz fogyni akkor fogyj le ha nem nasizol es kicsit mozogsz pl foci futás vagy bármi mozgásos játék konkrét edzésbe ne kezdj bele mert nemkell csak mozogj kicsit tobbet nemakartam bunko lenni de csak nyugodtan
2020. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!