Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van egy fiam Dávid 12 éves és...

Van egy fiam Dávid 12 éves és van a hasán egy háj réteg ami szembetűnő, combja vastagabb a normálisnál 164 cm és 53 kiló sportol de sok rajta a háj, mi legyen?

Figyelt kérdés
6.osztályos kicsit kövér sportologyerek hàjjal! Szerintetek mit tegyek mert csak egyre hízik? Pólót sem tud nagyon felvenni mert a zsírpárnák kilógnak. Ésnem is örökölte mert én vékony yvagyok! Help!

2017. febr. 21. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Dávidkám, jól van az az 53 kiló.
2017. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem rendbe van a gyerek.De,ha csak kicsit kövér,akkor hogyan lógnak ki a zsírpárnák?Ebbe a korba még növésbe vannak a gyerekek.Talán nagyobb ruhát kellene venni,mert kinőtte.És egy gyereknek két szülője van tehát,ha tőled nem is a párodtól örökölhette,de még a nagyszülőktől is.De,ha tényleg úgy érzed,h a gyerek nagyon hízik,akkor vidd el orvoshoz.
2017. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyilván Dávid írta, nem pedig a szülei. Szóval: a súlyod alapján normális vagy, bár lehet magas a testzsírod. Azt javaslom, kezdj bele a sajáttestsúlyos edzésbe, egyél az izomfejlődéshez elegendő tápanyagot. Az alaptudást megszerezheted a Sárga Kapszula c. könyvből. Nyugi, ez nem egy unalmas, zsabzsab, hanem rendkívül lényegretörő és közvetlen stílusú könyv. Sok sikert, kitartást, fél-egy év alatt elég látványos változást érhetsz el.
2017. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem akarsz anorexiás lenni - igen, pasik is lehetnek -, akkor felejtsd el a "hájat"... ami nincs is.


Ha úgy ülök, nekem is van, holott tök vékony vagyok (168/55). Nem kell vele foglalkozni, fogsz még nőni, akkor ez is lemegy majd.


A páromon is van (165/65-70), de sem engem sem őt nem zavarja, mert nem dagadt, az a kis plusz meg elfér ott. Majd tavasszal leadja, mikor lekezdünk hegyeket mászni.


27n

2017. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Belss válasza:
100%
Szerintem jó az 53😂 Ember én alíg vagyok 160cm de biztos vagyok 53kg,és eggyáltalán nem vagyok kövér,sőt😉
2017. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 válasz érkezett, ebből 2 válaszolt a kérdésre. A többiek be vannak b4szva vagy mi van? Egy 12 éves fiú nincs megelégedve a testével, lehet, hogy nem számít túlsúlyosnak, de ettől még lehet rajta sok zsír. Az egyik szülője nevében kiírt egy kérdést, hogy mit tegyen. Nem azt várta, hogy azt mondogassátok, hogy "á, nem vagy kövér, jó vagy így, én is kb. ilyen zsíros vagyok" stb. Segítséget várt a változtatással kapcsolatban. Az meg a másik, hogy gyerekkorban alacsonyabb BMI a normális, mint felnőttkorban, épp ezért gyerekeknél nem használható felnőtt bmi.
2017. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!