Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az amit eddig nem fogyaszto...

Mi az amit eddig nem fogyasztottatok és most már igen?

Figyelt kérdés
Mitől lett jobb tőle?

2020. aug. 5. 03:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben azt ettrem amit reklámoztak hogy ez milyen , az milyen egészséges, de rájöttem hogy csak a pénzért etetik meg az emberrel mindent.

Csak is kizárólag egészséges kajákat eszem. Kistermelőtől, háztól vagy a piacon amit lehet kapni.

Azóta sikerült fogynom is és nagyon jól érzem magam.

Már az ilyen vizes felvágottra rá se tudok nézni, csak jó házi kolbászt és szalonnát, tojást és tejet is eszek.

Én arra jöttem rá hogy régen akármennyit ettem egy két óra múlva olyan éhség jött rám hogy szinte szédültem és enni kellett.

De ugyan ez van a a hamburgerrel is , hiába ettem meg nem sokára éhes voltam.

De most ha egy hagymát vagy szalonnát megsütök és ütök rá egy pár tojást, jól lakok vele és 5-6 óra hosszáig eszembe se jut az enni való.

Természetesen az olajat is számüztük , csak is zsírt fogyasztunk.

Most tudatosult bennem amit nagyapám mondott hogy ezekbe a modern kajákba nincs erő.

Azért én bízok benne hogy az ilyenek és a hasonlókat kitakarítják még az országból is.

[link]

2020. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keresési eredmények

Internetes találatok


Így kezdj neki az egészségtudatos életnek! Sokat segíthet egy ...

www.life.hu › eletmod › 20200414-igy-kezdj-neki-az-...

2020. ápr. 20. - Így kezdj neki az egészségtudatos életnek! ... hogy tisztában legyünk azzal, hogy a táplálkozásunk mennyire támogatja az immunrendszerünk ...


Tippek az egészséges táplálkozásra - Egészséges Vásárhely ...

evp.hu › tippek-az-egeszseges-taplalkozasra

A szervezetünk abból él, amit bejuttatunk neki, így nem csak jól hangzik, ... Táplálkozási ajánlások a magyarországi felnőtt lakosság számára. www.oeti.hu; A III.

Hiányzó: kezdjek ‎| Tartalmaznia kell a következőket: kezdjek

2020. aug. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!