Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon egészségestelen, hogy...

Nagyon egészségestelen, hogy naponta olyan 1 - 1,5 kg húst megeszek? (Imádom a húst, nálam a disznó csipsz a nasi)

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Az már önmagában is elég sok kalória. Mást még mit eszel mellé? Az biztos, hogy környezetromboló ennyi húst enni. Hány kiló vagy, nem híztál el ennyi ételtől? Sportolsz? Ezeken múlik az egészséged, önmagában amit írtál, az alapján nem lehet megmondani.
2020. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tény nem elég ahhoz, hogy egészségtelennek mondjuk az étkezésedet. Ha megvan az elegendő rostbeviteled, vitaminokkal, ásványi anyagokkal, akkor annyi húst ehetsz, amennyit nem szégyellsz. Jobb, mintha a puffasztott rizst vagy a gyümölcsöt tolnád.
2020. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a sertéshús az egyik leggazdagabb koleszterinben, így marha jó állapotban lehetnek az ereid
2020. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

nem sportolok, pici poci van 176 vagyok és 78 kg.

zöldséget és gyümölcsöt eszek még, gabonát nem....

2020. aug. 11. 08:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem ehetsz annyi húst amennyit nem szégyellsz, rengeteg kalória, fehérje, koleszterin. Hosszútávon megbosszulja magát.
2020. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5. De nincs benne szénhidrát nem? És a szénhidrát az ellenség. Édességet, sütiket, kenyeret stb. nem eszek..
2020. aug. 11. 08:39
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szénhidrát nem ellenség, csak azoknak, akik meg sosem tanultak biológiát vagy nem tudnak olvasni, és fogalmuk sincs, hogy hogy működik az emésztés és az emberi szervezet.
2020. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7. Akkor nézd meg Réka videóit... magán is végzett kísérletet olyan videója is van, rengeteg tudományos kutatást mutat.

Na ő biztos tanult biológiát, sőt jobban tanult táplálkozás tudományt, mint az orvosok, mert dietetikus...


https://www.youtube.com/c/PődörNovákRéka

2020. aug. 11. 09:12
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
tanultam együtt msc-n olyanokkal, akik dietetikusként végeztek. A pótolandó órákon bukdácsoktaky mert azt sem tudják, mi az, hogy citrátkör vagy biólogiai oxidáció. Az a legnagyobb baj, hogy ti el is hiszitek, hogy ők értenek hozzá és szentírásának veszitek, amiket mondanak anélkül hogy egy kicsit is utána olvasnátok hiteles forrásból. Kösz, én nem nézem meg a videót, én szakember vagyok, engem nem lehet megvezetni
2020. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9. A magyar kardiológiai társaságnak jobban hiszek mint egy GYK MSC tudósnak 😁


[link]

2020. aug. 11. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!