Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért egészségtelenek a...

Miért egészségtelenek a párizsi amikor a 96 éves nagymamám éjjel nap azt ette, mert a kedvenc etele volt?

Figyelt kérdés
Állandóan ezt ette reggel este a párizsit. Mindig mondtuk mondjuk neki hogy nem unod már de csak ezt eszi és elég sokat.
2019. máj. 1. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Még most is amúgy...
2019. máj. 1. 13:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

100 éves láncdohányosok és alkoholisták is vannak, de attól még ezek nem lesznek egészségesebb termékek.

Nézd meg mi van a párizsiban, szinte csak ipari hulladék.

2019. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Akkor talán mégis a génektől függ, nem? Csak az egész marketing
2019. máj. 1. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A párizsi a mai formájában biztosan nem létezett akkor, amikor a mamád gyerek és fiatal volt. Akkoriban az emberek nem ettek ennyi silány ételt, mint most. Szerintem ez elég magyarázat. Másrészről csodálkoznék, ha valaki képes lenne évekig csak párizsin élni, gondolom, eszik mást is. Az étrend és az életmód egésze, plusz a környezet is számít.
2019. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért annyiban hagy keljek a párizsi védelmére hogy abból sem csak szemét van. Én is szeretem, persze nem eszem minden nap, de hetente többször. Viszont nagyon megnézem milyet veszek meg, bármilyen meglepő abból is létezik olyan ami valóban húsból van, nem hulladékokból. Kifejezetten jó minőségű termékek is vannak, persze ezekből nem kapsz 500 forintért egy félkilós rudat.
2020. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!